A024: KAFe 2019 atidarymas. Reportažas nuo Britanikos viešbučio stogo

Rugsėjo 21-22 dienomis vyko Kauno architektūros festivalio atidarymas, kurio metu pirmą kartą per 30 metų buvo galima legaliai užlipti ant apleisto Britanikos viešbučio stogo. Aikštėje tinkalaidžių redaktorė Leta keletą valandų praleido šiame renginyje, kur grožėjosi miesto panorama, klausėsi Ghia didžėjų, kalbino renginio organizatorius, savanorius, lankytojus, ir viską užfiksavo šiame reportaže. Gero klausymo! Spauskite „daugiau“, jei norite pamatyti vaizdų iš renginio.

„Britanika“:

Šių metų KAFe festivalio tema: Landmark Architecture.

13 aukštų į viršų.

Visą šeštadienį ant Britanikos stogo grojo Ghia didžėjai. Jų muzika girdima ir epizodo metu.

Renginio metu išgirdau įvairių gandų apie Britanikos viešbučio ateitį: vieni sakė, kad jau planuojama griauti, kiti, jog šiuo metu vystomas projektas pastato rekonstrukcijai. Kaip bus, nežinia, bet gali būti, kad tai buvo ne tik pirmas, bet ir paskutinis kartas, kai teko užlipti ant šio landmark’o stogo ir 360° kampu pasižvalgyti po Kauno panoramą. Už šią galimybę dėkoju renginio organizatoriams ir savanoriams.

Taip pat už atvirumą ir nuoširdumą sakau ačiū visiems, kuriuos teko pakalbinti renginio metu. Pajutau didelį susidomėjimą ir rūpestį Kauno architektūriniais ir urbanistiniais klausimais. Tikiuosi, tai juntama ir reportažo metu.

Renginio metu kalbinto fotografo puslapis: https://www.facebook.com/Akimojis/

Muzika: http://ghia.lt/

KAFe 2019 programa: https://kafe.lt/2019/#

Su linkėjimais,

Leta

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *