A020: Stasio Eidrigevičiaus menų centro aptarimas

Laidoje dalyvauja

Justinas Dūdėnas, Andrius Ropolas, Matas Šiupšinskas

Susijusios nuorodos:

4 komentarai

 • Lina Blažytė parašė:

  Stasio Eidrigevičiaus menų centro (SEMC)projekto I etapas jau turi statybos leidimą. Suspėjome pateikti dokumentus konkursui dėl ES finansavimo. II etapas ramiai projektuojamas toliau, muziejaus interjerų koncepcija ir projektas bus toliau rengiamas šiais metais.

  • Justinas parašė:

   Džiugu girdėti! Nors konkurso aidai jau nurimę, apie bendrą praktiką ir precedentą dar nemažai kalbėsime. O šioje keturių epizodų serijoje turėtume aptarti ir jūsų minimus SEMC procesus.

 • Laura parašė:

  Apie kiną, jo istoriją, svarbą turėtų kalbėti tos srities specialistai, kurie ir privalo įvertinti Garso reikšmę kultūrai ir menui. Lyginti Lietvos k.c. su Garsu negalima, Lietuva buvo privatizuotas, nebevykdė veiklos. O Garsas šiuo metu yra sėkmingai veikiantis kino teatras. Projekto SEMC pradžioje buvo atlikta apklausa, kurioje gyventojai pasisakė UŽ Garso išsaugojimą, už pagrindinę kino teatro veiklą, o SEMC kurti kitoje vietoje. Be to Garsas yra saugomoje istorinėje miesto dalyje, kur šiaip sumąsčius negalima griauti istorinio pastato, keisti skverų parametrų, neatsižvelgiant į visuomenės nuomonę. Be to, gyventojai buvo apgauti formuluotės: rekonstruoti, griauti ar kelti į kitą vietą. Tai rekonstravimą suprato, kaip patalpų ir fasafo sutvarkymą, remontą, renovaciją, o pasirodo, rekonstrukcija=griovimas. Tai apgaulė!

 • Ligita parašė:

  Kaip galima sakyti, kad buvusio kino teatro vietoje, jei teatras veikia ir nežada nutraukti savo veiklos.. Pasidomėkite gerbiami profesoriai..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *