Apie projektą

Pokalbiai aikštėje skirti visiems besidomintiems viešomis erdvėmis ir architektūra. Tai pirmasis architektūrinis podcastas Lietuvoje skirtas apžvelgti ir išsamiau susipažinti su aktualiais įvykiais, pristatyti naujienas ir pažvelgti į svarbiausių procesų užkulisius.

Autoriai

Justinas Dūdėnas yra architektas, semiotikas, meninkas įgijęs semiotikos magistro diplomą Vilniaus Universitete ir baigęs Vilniaus Gedimino Technikos Universiteto architektūros bakalauro studijas. Studijavo ir dirbo Vokietijoje, Italijoje. Daugelio instaliacijų, ekspozicijų autorius. http://justinasdudenas.lt/

Matas Šiupšinskas yra architektas, teoretikas, įvairių mokslinių tekstų ir straipsnių autorius. Baigė Vilniaus Gedimino Technikos Universiteto architektūros magistrą, studijavo Danijoje. Matas yra dirbęs Olandijoje Volume, Monu žurnaluose, prisidėjo kuriant geriausią 2013 metų pastatą Lietuvoje – Vilniaus Universiteto biblioteką.

Andrius Ropolas yra architektas, tinklaraštininkas baigęs KU Leuven architektūros magistrą Belgijoje, studijavęs Japonijoje, įgijęs Vilniaus Dailės Akademijos bakalauro diplomą. Turi architektūrinio darbo patirties Danijoje, Belgijoje, Japonijoje ir Didžiojoje Britanijoje. http://andrius.ropolas.eu

Leta Lileikytė yra aikštėje tinklalaidžių redaktorė, kūrybininkė, dirbanti su įvairiais kultūros ir meno projektais. Baigė kūrybinių industrijų dizaino bakalauro studijas Vilniaus dizaino kolegijoje. Jei turi pasiūlymą, apie ką galėtumėme sukurti tinklalaidės epizodą, rašyk letalileikyte@gmail.com.

Garsą redaguoja architektė Akvilė Brazauskaitė

Susisiekti su mumis individualiai [fb/tel/etc], arba bendru el. paštu: komanda [at] aiksteje [taškas] lt

Projekto organizatorius: Architektūros fondas

Projekto strateginis partneris: Lietuvos kultūros taryba